2014-tajā gadā, karstākajā vasaras mēnesī - jūlijā - savas darba gaitas ir uzsākusi vēl viena peldošā strūklaka - «Ezera Sonāte».

Šobrīd Latvijā augstākā peldošā strūklaka met loku pāri Balvu ezeram. SIA Platpirs komandas spēkiem Balvu ezerā netālu no tilta pār Bolupei ir uzstādīta ne tikai peldošā, bet arī - rotējošā strūklaka.

Centrālās sprauslas ūdens augstums var sacensties ar parka koku galotnēm – 20 m.

Strūklaku papildina maināmās sprauslas – rotejošās un "dušveida".

Šīs sprauslas var mainīt virzienu. 

Strūklaka tiek darbināta ar 2 sūkņu palīdzību.

Nakts tumšajā laikā to izgaismo 6 prožektori.

Ūdens loks ap strūklaku gandrīz sasniedz tās augstumu – līdz 20 m.


Mūsu zemē ir atnācis pavasaris un mēs to atklājam ar mūsu jauno darbu, pie kura kādu laiku esam strādājuši!

Vēlamies piedāvāt jūsu uzmanībai Platpirs jauno produktu - peldošo strūklaku „Ūdens Lilija”:

 

  • Peldoša dīķa strūklaka, kuru papildina dekors ūdensrozes formā;
  • Strūklaka tiek piedāvāta  „klasiskās ūdensrozes” krāsā – tā ir balta;
  • Speciāli izvēlētais polietilēna lējums nodrošina konstrukcijas vieglumu un izturību;
  • Nav jāuztraucas, ka „ziedi” aizpeldēs katrs savu ceļu – strūklakas izvietojumu fiksē speciālie enkuri;
  • Ūdens strūklas augstums – no 0.5 līdz 2 m;
  • Strūklaka var būt nokomplektēta ar sprauslu pēc klienta izvēles – līdz ar to strūklas augstums un ūdens raksts var atšķirties;
  • Strūklakas komplektācijā ietilpst arī LED nakts apgaismojums. Naktī strūklaka pārvēršas par ainavas dekoru – izgaismotu vides objektu.


Jau ceturto rudeni pēc kārtas Rīgā tika rīkota izstāde – konkurss “Gada Balva Dizainā”. Mūsu uzņēmuma dibinātājs un galvenais atbildīgais par iedvesmu un radošo garu dizainers Gunārs Platpīrs arī piedalījās šajā konkursā, kas no 3. līdz 5. oktobrim norisinājās Ķīpsalā. Konkursa noslēgumā  svinīgā ceremonijā Rīgas Tehniskās universitātes radošo industriju centrā paziņoja Latvijas labākos dizainerus un pasniedza «Gada balvas dizainā 2013» interjera, modes, foto, vides, grafiskā un rūpnieciskā dizaina nominācijās. Un mums ir liels prieks paziņot jums, dārgie lapas lasītāji, ka viens no Platpirs  objektiem, kurš šogad sāka savu pirmo darbības sezonu, ir saņēmis balvu. Strūklaka – Limbažu novada simbols “KAMOLS” ir ieguvusi 1. vietu kategorijā "Ārtelpas objektu dizains".

 
 
 
 

2013-jā gadā oficiāli atklāj savu pirmo darbības sezonu SIA PLATPIRS radītā strūklaka „KAMOLS”, kas ir tapis, lai atdzīvinātu Limbažu pilsētas ainavu un radītu vietu, kur satikties un uz mirkli aizmirst ikdienu.

Objekts pēc savas formas atkārto Limbažu novada simbolu – dzijas kamolu. Strūklakas heraldiskais „brālis” ir trīskrāsains, un katra no krāsām apzīmē Limbažu novada raksturīgo iezīmi. Zaļā krāsa – kā veltījums apbrīnojamai dabai, violetā krāsa – atgādinājums par stabilitāti un dižciltību, brūni-sarkanā ir veltījums senai gudrībai un tradīcijām. Arhitektoniskais novada simbols ir veidots no sudrabainā nerūsējošā tērauda – metāla, kas „draudzējas” ar ūdeni un ir ilgtspējīgs. Lokanās metāla līnijas, apvienotas ar ūdens rakstiem, atgādina par to, ka cilvēka rokas kopā ar radošu prātu spēj pārvērst metālu par dziju, un ūdeni – par metāla rotu, nevis ienaidnieku.

 
 

Ir sācis savu 2013-tā gada vasaras sezonu vēl viens PLATPIRS objekts - stilizēta strūklaka-kaskāde Ogres pilsētas skvērā pretī Domei. Ovālais baseins ar pārteci ir veidots no melnā pulētā granīta. Kopējo tēlu papildina trīs putojošas sprauslas.