Aizrautīgā dizainera un jaunā mākslinieka vadībā uzņēmums dibināts 1993. gadā un nodarbojas ar dizaina priekšmetu, kā arī vides objektu projektēšanu un izgatavošanu. Pēc 10 gadu darbības tas tika iekļauts „Lursoft” un „Dienas Bizness” visstraujāk augošo uzņēmumu sarakstā „Gazele”. Ar produktu "strūklaka-glezna" 2006. gadā uzņēmums piedalījies „Europe Design” projektā „Gateway to Japan”. Kopš tā laika ir daudz darīts un tālu iets uz priekšu gan strūklaku izgatavošanas jomā, gan dizaina objektu radīšanā. Katrs projekts tiek individuāli izstrādāts, kas darbu padaru aizraujošu un neatkārtojamu. Kvalitāte ir izšķiroša šādos  projektos, tādēļ ar rūpīgu darbu un precizitāti esam spējīgi realizēt faktiski jebkuru vēlmi un pārdrošāko vides izdaiļošanas ieceri – tikai jautājiet!

 

Tālāk šajā sadaļā Jūs varēsiet iepazīties ar mūsu dzīves filozofiju un pārliecību.

 

MISIJA: „Neļaut pasaulei izžūt!”

 

Vai esat pamanījuši, cik ātri izžūst ūdens?

Viss pamazām izžūst. Arī cilvēks. Tomēr to nevajadzētu pieļaut un tieši tādēļ mēs kopējiem spēkiem cenšamies atdzīvināt katru māju un pilsētu ar ūdens čalu un zaigojošām šļakatām.. Katrs komandas dalībnieks šī uzdevuma izpildē ir unikāls līdzdalībnieks  - pienes svaigas idejas un unikālu pieeju.

Tomēr, lai ko mēs darītu, vienmēr paturam prātā – tāpēc jau dzīvojam, lai kopā priecātos!

Tādēļ - kopā neļausim pasaulei izžūt!

 

MĒRĶIS: „Parādīt darbus pasaulei!”


Nodrošināt līdera pozīcijas strūklaku izgatavošanas jomā Latvijā, balstoties uz „trīs vaļiem”:

Ass un precīzs vides un interjera redzējums, kurā cilvēcīgā mērogā un „zelta griezumā” tiek  ielikts dekoratīvais objekts – skulptūra, strūklaka, dekors vai vienkārša mēbele.

Izcila materiālu un tehnoloģiju pārvaldīšana no „smagā metāla līdz zelta spozmei un ūdens vieglumam”.

Cieņas pilna un saprotoša attieksme pret klientu – no tāmes līdz realizētā objekta aprūpei ilgtermiņā.